Ödeme Seçenekleri

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Müşterilerimiz, Üyelerimiz,
 
Üye Müşteri Ödeme Seçenekleri İle İlgili Sizleri Bilgilendirmek İsteriz,
www.cogulavm.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, havale,  ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi bankalara göre değişiklik gösterebilir.
www.cogulavm.com’un kredi başvurularının değerlendirilmesinde veya kredi tahsis edilmesinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Havale ile ödeme yapabilmek için  seçenekleri kullanabilirsiniz. 
Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 18 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay ve basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 8 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 3 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır. Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir. Tüm sorularınız için Canlı Destek ekibimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.
Üye olduğunuz takdirde  ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (www.cogulavm.com), ad soyad, elektronik posta, cep telefonu, cinsiyet (isteğe bağlı) ve doğum tarihine ait kişisel verilerinizi ve üyeliğiniz sırasında gerçekleştireceğiniz işlemler neticesinde paylaşacağınız  Kişisel Verilerin Korunması Ve Gizlilik Politikası’nda belirtilen diğer verilerinizi; başta üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi, sorun ve şikayetlerinizin çözümlenmesi, ticari elektronik ileti onayınızı vermiş iseniz tercih, beğeni ve ihtiyaçlarınızın analiz edilmesi ve size özel tanıtım, fırsat ve fayda sağlanması amaçları olmak üzere Kişisel Verilerin Korunması Ve Gizlilik Politikası’nda yer alan diğer amaçlar için işleyecektir. Detaylı bilgiye KVK Ve Gizlilik Politikası Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 
www.cogulavm.com,
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ,  MERSİS NO: 0259041816700014, Tel:08504418532, Alibeyli Mah. Dr.A.Alkan Cad. 80/101 Osmaniye
 

İNTERNETTE

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

7/24

CANLI DESTEK

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN