Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) İnsan Kaynakları olarak hedefimiz:
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) ‘un başarısını sürdürülebilir kılmak ve daha da ileri noktaya taşımak amacıyla adil, şeffaf, duyarlı, yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)  İnsan Kaynakları stratejimiz;
faaliyet gösterilen e ticaret sektöründe herkesin mutlutlukla çalışmak istediği bir şirket olmaktır.
Bu stratejiyi gerçekleştirmek için:
Sektöre özgü dinamikleri göz önünde bulundurarak; segmente edilmiş,  çözüm odaklı insan kaynakları uygulamaları tasarlar ve hayata geçiririz.
İşgücü ihtiyacının belirlenmesinden, aile bireylerimizin ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’ taki çalışma hayatı süresince deneyimlediği, tüm insan kaynakları sistem ve süreçlerinde ana prensiplerimiz; Sürekli gelişim, yüksek performansa teşvik etme ve ödüllendirmedir.
Çalışan gelişimi yaklaşımımıza paralel olarak performans değerlendirme sürecimiz yılda bir defa genel değerlendirme ve ara değerlendirmeler olmak üzere hedeflerimize dayalı olarak ölçülür ve performans değerlendirme sonuçlarına göre, aile bireylerimizin, gelişim, ücretlendirme ve kariyer planlarına etki eder. 
Yüksek potansiyele sahip çalışanların, ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) ailesine kazandırılması ve yönetim kadroları için geliştirilmesini hedefleriz.
Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak aile bireylerimizin gelişimlerini takip eder, ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) içerisinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını aile bireylerimizle paylaşırız.
Adil, şeffaf ve rekabetçi ücretlendirme sistemleri, şirket hedefi ve bireysel hedef bazlı performans odaklı yaklaşım ile aile bireylerimizi katma değer oranında ödüllendirmeyi hedefleriz.
Doğru ve etkin iş gücü ihtiyaçlarını belirleyerek, işin içeriğine  dayalı bir iş değerleme sistemi ile verimli organizasyon yönetimi, doğru norm kadro planlamaları yapmayı hedefleriz.
Potansiyeli açığa çıkaran, eğitim ve gelişim fırsatları ile destekleyen kariyer planlama uygulamamız ile doğru insana doğru yatırımı yapmak önceliğimizdir.
 İnsan Kaynakları olarak aile bireylerimizi ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’ taki çalışma hayatları boyunca dinleyerek potansiyel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz.
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) Ücret Politikası’ nın temel amacı, ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’un uzun vadeli hedef ve stratejileri doğrultusunda adil, şeffaf ve rekabetçi ücret sistemlerini tasarlamak ve hayata geçirmektir.
Ücretlendirme politikamız sürdürülebilir başarı için gerekli olan insan kaynağını şirketimize kazandırmak, korumak ve ödüllendirmek prensipleri doğrultusunda yapılandırılmıştır.
Bu politika prensipleri doğrultusunda;
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’un uzun vadeli hedef ve stratejileri doğrultusunda yüksek performansı ayrıştıracak ücret ve yan hak uygulamaları ile Aile Bireylerimizi destekleriz.
Şirketin faaliyet hedefleri ile ödemenin uyum içinde gelişmesini sağlarız.
Yüksek potansiyelli çalışanları ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) ailesine katacak rekabetçi ücret ve yan hak uygulamaları sistemlerini uygulamaya sunarız.
Piyasa eğilimleri, sektöre ve organizasyonlara dayalı özel araştırmalara katılarak ücret ve yan haklar politikamızı her yıl gözden geçiririz.
İlgili iş büyüklüğü, sorumluluklar ve ücret piyasası dikkate alınarak belirleriz.
Aile Bireylerinin taşıdıkları sorumluluklar ve organizasyona kattıkları değer doğrultusunda ücret ve yan hak uygulamaları geliştiririz.
ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’ta yapılan tüm işlerin büyüklüklerini ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) İş Mimarisi modeli kullanarak ölçer, iş büyüklükleri bazında ücret politikalarını belirleriz. İş Değerlendirme çalışmalarıyla görevleri, ücret ve yapıyı, sürekli ve bütünleşik bir şekilde gözden geçiririz. İş planı ve şirket hedeflerine kıyasla yıllık iş sonuçlarını ve performansı ödüllendiririz.
Ücret artışlarını, makroekonomik göstergeler, piyasa eğilimleri, bireysel performans sonuçları, pozisyon kritikliği, potansiyel değerlendirme çıktıları doğrultusunda yılda 1 kez gözden geçiririz.
Eğitimde süreklilik prensibi paralelinde gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimlerle aile bireylerimizin kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmaya devam ederek, onların sektörel gelişim ve değişime ayak uydurabilmelerini, şirket aidiyetini ve motivasyonlarını sağlamayı hedefliyoruz.
Uyguladığımız performans yönetim sistemi ile tüm Aile Bireylerimizin doğru geri bildirimlerle yetkinliklerini geliştirebilmelerini, aynı zamanda hedef bazlı değerlendirme ile şirketin genel hedeflerine katkıda bulunabilmelerini sağlamak amacındayız. Performans dönemi sonunda elde ettiğimiz verilerle Aile Bireylerimizin yetkinliklerini geliştirerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilmek için gerekli eğitimlere yönlendirip, kariyer haritalarını birlikte çiziyoruz.
Tüm Adayların Dikkatine:
İşe giriş için talep edilen bilgi/belgeler işe giriş şartlarını sınırlandırmamaktadır. ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com) süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İşe alım konusunda nihai karar ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’a aittir.
Yukarıda belirtilen kararlar ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (ÇoğulAVM.com)’un dönemsel işe alım ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilir.
Yanıtlarını bulamadığınız sorular için iletişim alanından İletişime Geçme Nedenlerini belirterek  bizlere ulaşabilirsiniz.  Cevabı yer alan sorular için ayrıca dönüş yapılmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir soru iletmeden önce bu sayfayı dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Cevaplarını bulamadığınız sorular için 
info@cogulavm.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Üye olduğunuz takdirde ÇOĞUL DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (www.cogulavm.com), ad soyad, elektronik posta, cep telefonu, cinsiyet (isteğe bağlı) ve doğum tarihine ait kişisel verilerinizi ve üyeliğiniz sırasında gerçekleştireceğiniz işlemler neticesinde paylaşacağınız  Kişisel Verilerin Korunması Ve Gizlilik Politikası’nda belirtilen diğer verilerinizi; başta üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi, sorun ve şikayetlerinizin çözümlenmesi, ticari elektronik ileti onayınızı vermiş iseniz tercih, beğeni ve ihtiyaçlarınızın analiz edilmesi ve size özel tanıtım, fırsat ve fayda sağlanması amaçları olmak üzere Kişisel Verilerin Korunması Ve Gizlilik Politikası’nda yer alan diğer amaçlar için işleyecektir. Detaylı bilgiye KVK Ve Gizlilik Politikası Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

ÇOĞULAVM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

7/24

CANLI DESTEK

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN